wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Opinie o produktach
Kontakt
 • UNIMOTO Mateusz Rumiński
 • UNIMOTO Mateusz Rumiński

  Grodzeń 47, 87-620 Kikół

  PL 09 1240 3392 1111 0010 9556 6608
  NIP: PL4660423358
 • E-mail:sklep@unimoto.pl
 • Telefon790 677 760
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 17.00

Opinie o produktach

Dyrektywa omnibus (tzw. dyrektywa o ocenach i recenzjach) to dyrektywa Unii Europejskiej, która reguluje kwestie zamieszczania ocen i recenzji o produktach oraz sklepach w Internecie. Głównym celem tej dyrektywy jest zapewnienie przejrzystości i uczciwości ocen i recenzji oraz zapobieganie wykorzystywaniu ich do nieuczciwej reklamy.
 

Opinie o produktach i usługach oraz opinie o sprzedawcy

UniMoto Mateusz Rumiński, Grodzeń 47, 87-620 Kikół, nip 4660423358 udostępnia klientom sklepu internetowego UniMoto.pl możliwość zamieszczania opinii i oceny sklepu, oferowanych produktów oraz usług.

Dodanie opinii przez klienta jest możliwe wyłączenie po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym UniMoto.pl. Opinia może zostać dodana w dowolnym czasie od daty zakupu produktu lub usługi. Recenzje o produktach mogą być dodawane wyłączenie przez zarejestrowanych klientów sklepu. Nie jest możliwe dodanie recenzji o produkcie bez zalogowania. Dodana recenzja jest automatycznie przypisywana do konta danego użytkownika.

W celu opublikowania opinii użytkownik powinien podać dane imię i nazwisko lub pseudonim (te dane będą widoczne dla innych użytkowników), podać treść recenzji oraz dokonać oceny produktu lub usługi w skali od 1 do 5 gwiazdek.

Opiniujący powinien sformułować treść opinii w sposób rzetelny, uczciwy i merytoryczny. Nie jest dopuszczalne używanie w treści wulgaryzmów i i innych słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Dodawanie opinii oraz recenzji ogranicza się do umieszczenia tekstu - użytkownik nie może dodawać m.in. plików graficznych czy multimedialnych.
 

Wyłączenia przy dodawaniu opinii i recenzji

Nie jest dopuszczalne i jest zakazane dodawanie opinii:

1) bez dokonania zakupów w sklepie internetowym UniMoto.pl
2) opiniowanie produktów i usług, które nie zostały zakupione przez opiniującego
3) wypełniających znamiona czynu nieuczciwej konkurencji w rozumieniu art. 3 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
4) naruszających dobra osobiste sprzedawcy lub osoby trzeciej
5) przez opłaconych użytkowników, w celu sztucznego podwyższenia oceny oferowanych produktów i usług
6) które zawierają odnośniki do innych stron internetowych
7) zawierają treści o charakterze spamu
8) wielokrotne dodawanie opinii lub recenzji przez tego samego użytkownika i/lub o tożsamej treści
 

Weryfikacja dodawanych opinii o produktach i usługach oraz opinii o sprzedawcy

Aby opinia mogła być opublikowana powinna być napisana w języku polskim z zachowaniem obowiązujących zasad poprawnej polszczyzny. Administrator sklepu internetowego UniMoto.pl dokonuje weryfikacji każdej dodanej opinii o oferowanych produktach, usługach oraz opinii o sprzedawcy. Weryfikacja polega na ustaleniu czy zamieszczone opinie pochodzą od kupujących, którzy rzeczywiście nabyli opiniowany produkt, usługę lub kiedykolwiek byli klientami i korzystali z innych usług, które oferuje lub oferował sklep internetowy UniMoto.pl W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących opinii, Administrator sklepu internetowego UniMoto.pl dokonuje weryfikacji autora opinii tzn sprawdzenia czy autor opinii dokonywał zakupu opiniowanego produktu lub usługi w sklepie internetowym UniMoto.pl. W przypadku, jeżeli opinia nie spełnia wymagań opisanych powyżej - recenzja produktu lub opinia o sklepie nie zostanie zamieszczona i może zostać usunięta.
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
URLOP